Hakkımızda

Biz kimiz?

Hakkımızda

NUENSOFT Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak yazılım sektörü alanında faaliyet göstermekteyiz. Sıfırdan başlayarak anahtar teslim web projeleri yaparak bu zamana kadar müşterilerimizin güvenini ve memnuniyetini kazandık.

NUENSOFT olarak; website tasarımı ve kurulumu, ihtiyaca özel web yazılımı, sanal sunucu ve hosting hizmetleri, alan adı(domain) tescili ve transferi, Arama Motoru Optimizasyonu(SEO), Google Reklamları, E-Ticaret Sitesi kurulumu, kurumsal eposta kurulumu alanlarında hizmet vermekteyiz.

Web Yazılım
EN İYİSİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Digital Markette Bizi Ön Plana Çıkaran Özellikler

NUENSOFT olarak sizlere en iyi hizmeti verebilmenin gayreti içerisindeyiz.

Siteniz kendi sunucularımızda olduğu sürece güvenlik konusunda kendinizi rahat hissedebilirsiniz.

Dilediğiniz zaman bize eposta veya whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

Proje başlangıcından bitimine kadar her süreçte sizinle beraber çalışıyor, etkili bir şekilde sizi sürece dahil ediyoruz.

Proje tesliminden sonra oluşabilecek her türlü teknik sorun ile ilgileniyor ve müdahale ediyoruz.

Neden NUENSOFT
NEDEN BİZİMLE ÇALIŞMALISINIZ?

Önceliğimiz Müşteri Memnuniyeti

Bu zamana kadar yaptığımız projelerde müşterilerimizden tam not aldık. Sizi önemsiyor ve ihtiyacınız olan hizmeti en verimli şekilde sunuyoruz.

1. Güvenlik

Kendi sunucularımızda olduğu sürece, sitenizin bütün güvenlik sorumluluğu tarafımıza aittir. Siz sitenizi yönetim yeter. Güvenlik bizim işimiz.

2. Kalite

Yaptığımız projeleri en iyi şekilde, performanslı çalışabilmesi için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Sizin onayınızı alana dek en iyisini yapma çabası içindeyiz.

3. Müşteri İlişkisi

Proje başlangıcından bitimine kadar sizlerle etkili bir iletişim içindeyiz. Proje tesliminden sonrada oluşabilecek her türlü sorunda 7/24 hizmetinizdeyiz.

4. Süreklilik

Projenizi teslim ettikten sonra da her türlü problem ve sorularınızda sizlerin yanındayız.

TEKLİF İSTEYİN Canlı Destek